Parim Battle Royale mäng, mille on valinud üle miljardi mängija kogu maailmas.
Ametlikud PLAYERUNKNOWN’I BATTLEGROUNDS, mis on loodud eranditult mobiiltelefonidele. Mängige tasuta igal pool ja igal ajal. PUBG MOBILE pakub mobiilseadmes kõige intensiivsemat tasuta mängimist. Tulge kohale, valmistuge ja võistlege. Elake üle eepilised 100 mängijaga klassikalised lahingud, kasulik koormusrežiim ning kiire 4v4 meeskonna surmamatš ja zombirežiimid. Ellujäämine on võti ja viimane, kes seisab, võidab. Kui kohustus kutsub, laske tuld!

* MOBILES TASUTA – toetab Unreal Engine 4. Mängige konsooliga kvaliteetseid mänge liikvel olles. Pakub hämmastavat HD-graafikat ja 3D-heli. Kohandatavad mobiilseadmed, treeningrežiimid ja häälvestlus. Kogege mobiiltelefonis kõige sujuvamat juhtimist ja realistlikku ballistikat ning relvakäitumist.

* Massiivsed lahingukaardid – Erangelist Miramarini, Vikendist Sanhokini võistlevad need tohutud ja üksikasjalikud lahinguväljad, mis erinevad suuruse, maastiku, päeva- ja öötsüklite ning dünaamilise ilmaga – alates linnalinnast kuni külmunud tundrani, kuni tihedate džungliteni, õppige iga lahinguvälja saladusi luua oma strateegiline lähenemisviis võitmiseks.