Kas olete valmis tõeliseks võitluseks?

Tõeline keiser on langenud. Vajame tõelist kangelast, tõelist Issandat, kes suudab kuningriigid ühendada. Värvake erineva taustaga kangelasi, alates päkapikkudest ja näkidest kuni tumedate päkapikkude ja aurupunkirobotiteni ning koguge oma armee selles maagilises maailmas! Võitle ja vallutage oma impeeriumi loomiseks!

Build Your Own Kingdom

Upgrade buildings, conduct research, train your troops, level your Heroes and lead your Kingdom well to prosper!

Utilize Troop Formations

4 different troop types, and 6 different troop formations for you to choose from! Plan your lineups, take advantage of the counter system, and pair your troops with the right Heroes! Perfect your strategy to defeat your enemies!

Powerful Heroes Await

Create a strong team of 5 Heroes to fight through an RPG-style campaign! Let them lead your kingdom to glory as war generals!

Forge Alliances

Join a guild to fight alongside your allies! Ride into war together to conquer various exhilarating events: Guild Wars, Kingdom Versus Kingdom battles, Battle Royals, Wonder Wars, Darknest Invasions, and much more!

Clash Online with Global Players

Brawl with millions of players from all over the world, and defeat those who stand in your way! Seize the throne and rule over all!

Ehitage oma kuningriik

Täiendage hooneid, viige läbi uuringuid, koolitage oma vägesid, tasandage oma kangelasi ja viige oma kuningriik edukalt ellu!

Kasutage vägede koosseise

Valikus 4 erinevat väetüüpi ja 6 erinevat väekoondist! Planeerige oma koosseisud, kasutage loendurisüsteemi ja ühendage oma väed õigete kangelastega! Täiustage oma strateegiat oma vaenlaste võitmiseks!

Võimsad kangelased ootavad

Looge tugev 5 kangelase meeskond, et võidelda läbi RPG-stiilis kampaania! Las nad juhivad teie kuningriiki sõja kindralitena au sisse!

Sepistada liite

Liituge gildiga, et võidelda koos oma liitlastega! Sõitke koos sõtta, et vallutada erinevaid põnevaid sündmusi: gildide sõdu, kuningriik versus kuningriiki lahinguid, kuninglikke lahinguid, imesõdu, pimedaid invasioone ja palju muud!

Clash Online globaalsete mängijatega

Tülitsege miljonite mängijatega üle kogu maailma ja alistage need, kes teid takistavad! Haara troon ja valitse kõigi üle!