Tere tulemast www.bestgames24.com veebisaidile ja teenusesse. Need kasutustingimused moodustavad juriidilise lepingu teie, üksikkasutaja või üksikisiku ning www.bestgames24.com ja teie teenuse kasutamise vahel. Võime neid kasutustingimusi aeg -ajalt muuta. Teie kohustus on sageli kontrollida käesolevate kasutustingimuste uusimat versiooni ja teavitada teid nende muudatustest.

Lingid ja kolmanda osapoole sisu

Teenus võib sisaldada linke kolmandate isikute toodetele, teenustele ja veebisaitidele.
Me ei kontrolli selliseid kolmandate osapoolte tooteid, teenuseid ja veebisaite ega vastuta nende tegevuse eest, me toetame neid ega vastuta kolmandate isikute sisu, reklaami või muude materjalide, teenuste ja veebisaitide kaudu saadud toodete eest.

Me ei vastuta otseselt ega kaudselt kahjude või kahjude eest, mille olete tekitanud kolmandate osapoolte toodete, teenuste ja veebisaitide kaudu kättesaadavate kaupade või teenuste kasutamise või nendele tuginemise tõttu.

Kas teil on küsimusi?

Kui teil on küsimusi meie teenuse, meie privaatsuspoliitika või kasutustingimuste kohta. Võtke meiega julgelt ühendust.

Privaatsustingimused

See privaatsuspoliitika selgitab, kuidas meie organisatsioon kasutab teie saidi kasutamisel teie käest kogutud isikuandmeid.
www.bestgames24.com kogub teie isikuandmeid täpselt ja selgelt kindlaks määratud ning õiguspärastel eesmärkidel.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

www.bestgames24.com kasutab küpsiseid mitmel viisil, et parandada meie veebisaidi kasutuskogemust, sealhulgas saame aru, kuidas te meie veebisaiti kasutate.

Küpsiste haldamine

Saate seadistada oma brauseri nii, et see ei aktsepteeri küpsiseid. Mõnel juhul ei pruugi mõned meie saidi funktsioonid seetõttu töötada.

Me jatame endale õiguse teha käesolevas privaatsuspoliitikas muudatusi.